Отзывы о магазине

Средняя оценка магазина
4,9
Всего оценок: 222
5 214x
4 3x
3 1x
2 1x
1 3x
богдан запорожье
20.03.2017
Общая оценка магазина
замечательный магазин. качественная продукция. соответсвует заявленому качеству и параметрам. рекомендую
Руслан Житомир
01.02.2017
Общая оценка магазина
Дуже задоволений якістю продукції та обслуговування . Не часто зустрінеш компанію де можна не переживати за своє замовлення, оплачуєш не потрібно звонити і ти знаєш, і впевнений що замовлення опрацьоване. Тримати так і на далі. Якість продукції ECOMIN дуже чудова і по ціні дуже приваблива. Я дуже вдячний вам. Ви показуєте як працює європейська компанія якою ви дійсно являєтесь, і ви є прикладом для всіх остальних компаній. Я і надалі буду користуватися вашою продукцією. Бажаю вам плідної праці і чудового розвитку.
Роман Дрогобич
30.01.2017
Общая оценка магазина
Все замовлення получив та дуже вдячний. Якістю товару і сервісом задоволений, приємно здивували знижки та безкоштовна доставка. Буду працювати з ECOMIN і дальше.
Роман Івано-Франківськ
27.01.2017
Общая оценка магазина
Чудовий магазин. Замовляв сайдекс та інші товари. ДУЖЕ оперативно відправили, швидко виходили на зв'язок. Особливо мене порадувала безкоштовна доставка. Я задоволений!!! Дякую ECOMIN!!!!
Наталія Хмельницький
19.01.2017
Общая оценка магазина
Замовляла добрива для рослин, добре і швидко виконали замовлення. Дякую!
Андрей Харкiв
14.01.2017
Общая оценка магазина
Магазин просто образец сервиса. Спасибо что Вы есть!
Таня Київ
05.12.2016
Общая оценка магазина
Замовляла Лабораторію Птеро. Заздалегідь подзвонила уточнити всі питання, на що ввічливо дали чіткі відповіді. Кошти оплатила наперед ввечері і на ранок вже прийшов номер декларації. Замовлення в Київ отримала через день, дати виготовлення всі свіжі, ціна найнижча, доставка безкоштовна! Дуже дякую найкращому магазину Ecomin. Тепер буду замовляти сама і рекомендувати іншим цей чудовий магазин. Багато Вам покупців, процвітання та всього найкращого.
Семен Боярка
25.11.2016
Общая оценка магазина
не первый раз заказываю, все просто супер!!! спасибо вам что вы есть. рекомендую
Александр Бендеры/ПМР/Молдова
12.11.2016
Общая оценка магазина
Выражаю благодарность коллективу интернет магазина "Ecomin" за оперативную и качественную работу с клиентом. Заказ оформлен на третье лицо, наложенным платежом, что не помешало выполнению заказа. Доверие стоит того чтобы оставить положительный отзыв. Заказ оформлен без проволочек и доставлен компанией «Нова пошта» из Львова в Одессу. Груз получен на третьи сутки без задержки. И хотя до конечной точки в Молдову заказ ещё не доставлен посредником я выражаю свою признательность. Желание было купить Сайдекс и только, но подумал и для пробы заказал: ECOMIN Набір "Вигідний Плюс"-313 грн, ECOMIN CIDEX 2.5%, 1 л -66 грн, Тест CO2 - індикаторна рідина для дропчекера -27 грн, Тест kH - тест на карбонатну жорсткість води -63 грн. Общей стоимостью- 469 грн. Уверен, что это моя не последняя покупка в этом магазине. Конечно решение приму после проб и использования всего купленного. Ещё раз спасибо.
Ответ магазина

Дякуємо і Вам за хороші слова та детальний відгук! Користуйтесь із задоволенням!

Максим Одеса
11.11.2016
Общая оценка магазина
Який строк використання, хочу купити канісирами по 5л.? Залізо, сайдекс, калій, мікро+, макро?
Ответ магазина

В переважної більшості наших продуктів термін зберігання - 18 місяців.